FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ALERGO.RO 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

rinita alergica sau ???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Rinita alergica

sorina Răspunde cu citat (quote)

Data înscrierii: 02/Ian/2009

MesajTrimis: Vin Ian 02, 2009 8:08 pm    Titlul subiectului: rinita alergica sau ???

Bun gasit, am aflat intamplator de site si in 5 minute am si dat bunza. Mesajul meu poate suna la fel cu alte mesaje ale unor oameni ajunsi la capatul puterilor dar va asigur ca sunt un om care are nevoie disperata de o solutie. Am 30 de ani, de 11 ani ma confrunt cu o rinoree mai intai, o rinosinuzita apoi dupa care am facut 2 interventii chirurgicale, mucotomie, deviatie de sept, cornete taiate (nu stiu daca am scris corect) iau de 11 ani antihistaminic aproape in fiecare zi. sunt zile in care nu am nimic si zile in care din senin fara nici o regula poate fi dimineata, seara sau noaptea, incep sa stranut, ma mananca pielea, imi curge nasul, o secretie apoasa, ma doare capul , nu pot sa respir, simt ca nu ajunge aerul in plamani si devin extrem de irascibila. cand am noroc paote trece de la sine dupa ore de chin dar de cele mai multe ori iau loratadina sau alta substanta. am facut absolut toate testele am fost la Babes, si la alti medici, am incercat toate plantele posibile ... imi doresc insa un bebe si imi este teama pentru ca absolut toate medicamentele nu sunt indicate in sarcina, sau cel putin asa stiu eu,. Exista Coryzalia, care insa ma tine doar cateva zile.se pare ca nu am nici un alergen si nu se poate stabili cauza. e ciudat ca daca respir aerul pe care il expir se mai calmeaza... sau daca stau cu nasul in perna... am 11 ani de lacrimi iar sotul meu deja a ajuns la capatul puterilor. imi cer scuze pentru ca am scris atat de mult si indraznesc sa cer ajutorul, va rog intindeti-mi o mana......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

Sorin Perlea Răspunde cu citat (quote)
Moderator

Data înscrierii: 14/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Ian 02, 2009 8:18 pm    Titlul subiectului:

raspuns in pm
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Rinita alergica
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Mergi direct la: