FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ALERGO.RO 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Problema de kkt cu respiratia asta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Bine ati venit !

La@ur Răspunde cu citat (quote)

Data înscrierii: 25/Ian/2012

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2012 5:55 am    Titlul subiectului: Problema de kkt cu respiratia asta

Salut,

Nu am citit ce scrie pe forum si imi cer scuze, dar nu imi permit sa ma informez despre tot cand netul este atat de mare.

O sa spun direct ceea ce ma intereseaza.

Am niste probleme de respiratie care s-au agravat in ultima vreme, astfel incat nu pot dormi noptile. M-am saturat, fiindca va scriu acum la 6 noaptea, plangand si cu ochii greoi de la cearcane, si in acelasi timp foarte obosit dar fara abilitatea de a dormi. Nu pot sa dorm..nu ma lasa aceasta problema.

Simptomele sunt urmatoarele:
- as putea spune in primul rand insomnie
- respiratie grea, incompleta
- frecvent harai, se aud niste sunete urate
- noaptea parca iese dracul din pamant de nu ma lasa sa inchid ochii ca orice om, fiindca ziua ma simt mult mai bine
- am niste intepaturi la inima, nu foarte dureroase, dar uneori cam insistente si deranjate, alteori deloc
- afara sunt mult mai bine, in aer curat; in camera sunt praf....
- nasul imi este infundat tot timpul (am fost diagnostificat cu rinita alergica, parca asa se numea)
- am fost diagnostificat pozitiv (cred ca asa se zice) la testul cu alergie, sunt alergic la praf de camera

Am mai cautat pe net ceva informatii, dar ma plimb de pe un site pe altul si nu stiu exact in ce directie sa ma indrept.
Cand am fost la policlinica, acum 6 luni cred, la pneumologie a spus ca sunt ok, am facut si spirometrie de am suflat intr-o... "chestie", si am iesit si acolo okay. Numai tipa de la ORL mi-a zis ca trebuie sa fac operatie pentru rinita ca sa scap de ea.

Eu nu stiu in ce directie sa ma indrept acum. Aveti cabinet ? (ma adresez aici catre administratia acestui forum)
Ce pot sa fac? Mai sunt persoane in aceeasi situatie?

Multumesc pentru timpul acordat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Bine ati venit !
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Mergi direct la: