FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ALERGO.RO 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

alergie de la lamblia?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Simptome

adina Răspunde cu citat (quote)

Data înscrierii: 01/Noi/2009
Locație: Suceava

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 6:20 pm    Titlul subiectului: alergie de la lamblia?

Buna seara. Sotul meu are 31 ani si de vreo luna de zile are ii apar seara niste pete rosii de diferite marimi iesite in relief pe tot corpul cu mancarime.Pana dimineata dispar.Am fost la dermato ,a facut analize si ia iesit lamblia.Dr.ia pus urticaria pe seama lambliei. A luat tratament pt. asta zentel 5 zile,aerius , advantan unguent calciu lactic, vit C. Au cedat cateva zile si au aparut iar.Am fost la alt medic ,a facut eco si nimic tot asta ia zis.L-a trcut pe hemi si calciu in vena si iar au cedat cateva zile . Au aparut iar si iar 3 zile de hemi si calciu, si tot asa.Acum mai nou nu-i mai ies asa multe dar i se umfla buzele dimineata.Nu avem animale in casa, a tinut regim,nu a fost alergic la nimic niciodata.Ajutati-ma cu un sfat va rog :( [/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Simptome
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Mergi direct la: