FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ALERGO.RO 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Solutie pentru RINITA ALERGICA

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Rinita alergica

nicoteodorescu Răspunde cu citat (quote)

Data înscrierii: 02/Mar/2009
Locație: Botosani

MesajTrimis: Lun Mar 02, 2009 1:32 pm    Titlul subiectului: Solutie pentru RINITA ALERGICA

Salut! Ma numesc Nicoleta ,am 29 de ani si am rinita alergica , dar am o viata normala.Am folosit si folosesc Tinctura de propolis.Stiu ca de obicei alergiile sunt legate si de un sistem imunitar slabit.Propolisul intareste foarte mult sistemul imunitar.Nu recomand copiilor sau celor alergici la propolis. Am luat 3 saptamani Tinctura de propolis(3 sticlute in 3 saptamani), apoi pauza 3 saptamani si tot asa inca de doua ori.La a doua tura am simtit ceva concret. Trebuie rabdare dar sunt rezultate. Stranutam de mai mult de 30 de ori pe zi uneori si imi curgea nasul intruna. Faceam sinuzita pe fond alergic odata la doua trei luni.Frigul era factor adjuvant. Aveam impresia ca sunt alergica la frig uneori. Era un chin adevarat. Acum iau o saptamana (o sticluta)da una nu si asa am o viata normala.Nu cred ca sunt vindecata dar ma simt ca si cum as fi.Bineinteles ca ma feresc de frig si acum dar asta e ceva normal. Sper ca cineva sa se foloseasca de aceasta informatie.Daca are cineva intrebari ma poate contacta pe nicoletateodorescu@ymail.com.
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ALERGO.RO -> Rinita alergica
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Mergi direct la: